Dlaczego stworzyliśmy ?

Jesteśmy młodymi i świadomymi rodzicami. Od kiedy urodziły się nasze dzieci, często zderzamy się z festiwalem materializmu w obdarowywaniu dzieci prezentami. Postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Tak zrodził się pomysł na prezent świąteczny pełen emocji i świadomego, pozytywnego przesłania do dzieci. Mikołaj dzieli się z najmłodszymi swoimi przemyśleniami. Docenia dzieci takie jakimi są. Chwali je za to, co im fajnie wychodzi. I stara się jeszcze bardziej ocieplić Wasze Święta.

Dla dziecięcych uśmiechów…

Staraliśmy się na nowo rozbudzić wiarę w Mikołaja. Nasi najbardziej obiektywni recenzenci – nasze dzieci – były filmem zachwycone. Jesteśmy przekonani, że spodoba się także Waszym pociechom. Życzymy Wam pięknych emocji!

Magiczny seans rodzinny

Długo szukałam prezentu, który będzie odpowiedzią na moją niechęć do 'plastiku'. Przekaz płynący z filmu jest przepiękny. Wszyscy byliśmy wzruszeni.

Alicja, Mama Zosi (6) i Olka (9)

Poza pięknym wykonaniem filmu, jego ogromnym walorem są akcenty utwierdzające dziecko w przekonaniu, że jest wartościowym człowiekiem, a święta to wyjątkowy czas. Brawo!

Klaudia Opielska, fb.com/NauczycielkaDzieciom

Moje dzieciaki obejrzały film już chyba ze 150 razy! Każdy seans to po prostu piękne emocje! :)

Justyna, Mama Marysi (4), Julka (7) i Piotrusia (10)

Bardzo podoba mi się, że film podkreśla to, że dawanie prezentów jest fajniejsze niż dostawanie. To piękna lekcja dla moich córek.

Janek, Tata Zuzi (5 lat) i Mati (3 lata)

Film przywraca wiarę w Mikołaja. Naprawdę!

Ola, Mama trzech muszkieterów

Super pomysł na wspólny kinowy wieczór. Film trwa 11 minut, ale zabezpieczcie godzinę, bo dzieciaki będą chciały oglądać go raz za razem.

Marta, Mama Poli (9 lat) i Alana (3 lata)

© 2023 Uwierz w Mikołaja. All rights reserved. Powered by Web Lab

Długość filmu: 16:24 | Dostawa: 1h | 6h | 24h | Fabuła: dynamiczna
Ogląda w tej chwili: 16 osób Kupiło właśnie: 1 osób

Mikołaj przeprowadza ważną rozmowę i sprawdza, czy Twoje dziecko znalazło się w Magicznej Księdze. Odkrywa także, że musi oddać swoją magiczną szafę do przeglądu. Psotek doprowadza do awarii tajemniczej czas-maszyny. Czy święta są w tym roku zagrożone? Będzie zabawnie i niezwykle emocjonująco!

Długość filmu: 11:32 | Dostawa: 1h | 6h | 24h | Fabuła: spokojna
Ogląda w tej chwili: 14 osób Kupiło właśnie: 1 osób

Mikołaj ujawnia Magiczną Księgę, w której pojawią się zdjęcia Twojego dziecka. Opowiada o Elfach, relacjach dzieci z dorosłymi i o tym, co w Świętach jest najpiękniejsze. Czy zdradzi dzieciom w jaki sposób podrzuca prezenty do ich domu? Przekonajcie się podczas pełnego emocji seansu rodzinnego!