Jak to działa?

1. Jak dodać zdjęcia do filmu?

W procesie dodawania zdjęć do zamówienia, system automatycznie określa, czy dane zdjęcie ma mieć orientację poziomą, czy pionową. Pamiętaj, że w filmie będzie widoczna tylko część pokazana w obszarze docinania zdjęcia.

Jeżeli dane zdjęcie ma znaczenie dla pokazywanej w filmie sceny, oznaczyliśmy takie zdjęcie dodatkową informacją – aby ją przeczytać kliknij w “?” umieszczonym za tytułem zdjęcia.

Przy każdej scenie pokazaliśmy dodatkowo przykład w filmie – możesz zobaczyć jak zdjęcie zostanie zaprezentowane, klikając złotą lupkę.

2. Kiedy film będzie gotowy?

Mikołaj wyczaruje film najszybciej – dzięki jego magicznym sztuczkom film będzie gotowy do 1h! Rudolf zrobi to w swoim stylu – błyskawicznie (do 6h). Elfy będą pracowały całą noc, żeby przygotować dla Ciebie piękny film – zrobią to do 24h. Od Ciebie zatem zależy, którą opcję wybierzesz.

3. Czy poinformujecie mnie o ukończeniu prac nad filmem?

Tak. Jak tylko zakończymy prace nad Twoim filmem, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail. Zdarza się jednak, że pojawiają się problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail, które nie są zależne od nas.

Film pojawi się na Twoim koncie (“Twoje konto” -> “Zobacz” przy zamówionym filmie) po wybranym przez Ciebie czasie dostawy. Specjalny licznik w szczegółach zamówionego filmu odlicza pozostały do zakończenia prac nad filmem czas.

4. W jakiej formie otrzymam film?

Film pojawi się na Twoim koncie (“Twoje konto” -> “Zobacz” przy zamówionym filmie) po wybranym przez Ciebie czasie dostawy. Specjalny licznik w szczegółach zamówionego filmu odlicza pozostały do zakończenia prac nad filmem czas.

Masz 2 opcje: ściągnąć film lub obejrzeć go online. Zalecamy ściągnięcie filmu, gdyż daje to gwarancję obejrzenia filmu bez strat jakości. Dzięki temu zachowasz możliwość oglądania filmu na zawsze. Pamiętaj bowiem, że film dostępny jest na Twoim koncie do 31.01.2022 r.

5. Imienia dziecka nie ma na liście. Co robić?

Zadbaliśmy o to, aby na naszej liście znalazło się jak najwięcej imion. Przewidzieliśmy jednak sytuację, w której imienia Twojego dziecka na liście nie będzie. W takim przypadku daliśmy Ci możliwość wyboru jednego z kilkunastu ciepłych określeń, którymi Mikołaj zwróci się do dziecka.

6. Czy informacje oraz zdjęcia są poufne?

Podane przez Ciebie dane wykorzystywane są przez nas jedynie w celu realizacji Twojego zamówienia. Prywatne zdjęcia i dane, które podasz w celu personalizacji filmu, nigdy nie będą użyte w innym celu.

7. Dlaczego to idealny prezent dla dziecka?

Szukasz niestandardowego pomysłu na prezent dla dziecka? Nasz magiczny film to prezent świąteczny, który możesz zrobić samemu. Do Twoich zdjęć dodamy piękne emocje i personalizowane życzenia świąteczne od Mikołaja. Film jest bezcenną pamiątką na całe życie. A wszystko to możesz mieć last minute – do godziny od zamówienia!

© 2023 Uwierz w Mikołaja. All rights reserved. Powered by Web Lab

Długość filmu: 16:24 | Dostawa: 1h | 6h | 24h | Fabuła: dynamiczna
Ogląda w tej chwili: 8 osób Kupiło właśnie: 3 osób

Mikołaj przeprowadza ważną rozmowę i sprawdza, czy Twoje dziecko znalazło się w Magicznej Księdze. Odkrywa także, że musi oddać swoją magiczną szafę do przeglądu. Psotek doprowadza do awarii tajemniczej czas-maszyny. Czy święta są w tym roku zagrożone? Będzie zabawnie i niezwykle emocjonująco!

Długość filmu: 11:32 | Dostawa: 1h | 6h | 24h | Fabuła: spokojna
Ogląda w tej chwili: 11 osób Kupiło właśnie: 3 osób

Mikołaj ujawnia Magiczną Księgę, w której pojawią się zdjęcia Twojego dziecka. Opowiada o Elfach, relacjach dzieci z dorosłymi i o tym, co w Świętach jest najpiękniejsze. Czy zdradzi dzieciom w jaki sposób podrzuca prezenty do ich domu? Przekonajcie się podczas pełnego emocji seansu rodzinnego!